Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament u notariusza
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest uznawany w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Egzaminy wymagają wielofazofych starań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze umiejętności na nie jednej rozmowie o pracę, lub w razie składania papierów na studia. Perfekcyjnie oceniają nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką możliwość dają tylko profesjonalne kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki temu otrzymujemy profesjonalny certyfikat. Jeśli zdecydujemy się na podejście do egzaminu, dobrze jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu dość trudno jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie otwierając nam większe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki podzieleniu egzaminów na kategorie prościej jest się do nich dostosować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem powstałym ze względu na najmłodszych. Określa on znajomość języka angielskiego na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą uzyskać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich zdolności i kieruje do kolejnych działań związanych z nauką języka. Łatwiej jest im w późniejszych latach podejść do trudniejszych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który pozwala na przystąpienie do niego pełnoletnim. Zaliczony egzamin udowadnia posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuowanie nauki na wyższym poziomie i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz możliwość pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zaliczenie egzaminu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że poradzisz sobie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Zezwala też na zaliczenie lektoratu na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest uznawany przez najlepsze marki. Informuje, że możesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Stwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu powinniśmy zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja rozpoczęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin odzwierciedla umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to ważne, gdy zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych kwalifikacji. Przygotowanie do tego egzaminu gromadzi specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów weryfikuje nasze zdolności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny poziomu wiedzy. Tłumaczy to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy możliwość swobodnej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę oraz wiedzę w różnych tematach, mających miejsce w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że rodzaj egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie potrafimy ocenić naszych predyspozycji językowych, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam specjaliści ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup wiekowych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta w przybliżeniu do poziomów nauki. Certyfikaty są też powiązane z tym, co pragniemy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam potrzebny do konkretnej pracy, pewnie wybierzemy inny, niż w przypadku składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.