Oprogramowanie enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020

Oprogramowanie enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności stosowanych metod technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i wspierających rozporządzanie zasobów firmy. Dostosowany do wielkości działalności, dzięki możliwości doboru modułów i podwyższenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe zarządzanie firmy, wspomaga sterowanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszystkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Upraszcza dostęp pracowników do informacji, a równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję w branży, enova365 proponuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać samodzielnie, wspólna baza danych dla wszystkich kupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu pozwala na wprowadzanie szablonów systemów pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypełnianie raportów i zestawień. Działa: składując, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pozwala usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w specjalistów IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365

Komentarze są wyłączone.