Autokary Toruń – koszt najmu

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus
Depilacja laserem Toruń
Marzec 23, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodonta
Sierpień 3, 2019

Autokary Toruń – koszt najmu

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary cechują się wysoką jakością, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień oddziałujących na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. Zwykle dostępny jest również barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB i bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy zapewniają możliwość wynajmu autokaru na specjalną okoliczność. Są odpowiednie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, do których należą wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych oraz dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, wszystkich pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów zapewnia wygodę podróżowania.

Wielką zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje potwierdzają regularne testy. Zasadnicze są również realizowane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z wysoką klasą.

Aby podróż przebiegała bezpiecznie i sprawnie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na doskonałą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Obecna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także obserwowania autokarów dzięki GPS. Co także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość waha się od 36 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Należy także poznać stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy posiada wszystkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Pomocne będą także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJMU AUTOKARU

Analogicznie do wyboru autokaru, koszt za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dodać takie składniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.