Kurs jazdy defensywnej Toruń - Jazda defensywna - Szkolenie jazdy defensywnej - ODTJ Toruń - Kurs jazdy defensywnej ceny
Kurs jazdy defensywnej – świadome unikanie zagrożeń na drodze
30 stycznia, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Zaplanuj swój ślub
2 lutego, 2017

Fantazje o innowacyjnym aucie mogą stać się realne. Przecież pojazd nie jest współcześnie ekskluzywnym nabytkiem, na który stać jedynie niektórych z nas. Ceny samochodów stale spadają, a producenci zapewniają co raz to lepsze rabaty, z których ciężko nie skorzystać. Znamy to uczucie, gdy zerka się na reklamę super modelu auta i myśli się – w tym aucie czułbym się świetnie.

Nabycie nowego pojazdu wiąże się jednak z konkretnymi czynnościami. Niezależnie od tego czy zamierzasz zakupić pojazd w autoryzowanym sklepie, czy w skupie aut, powinieneś dokładnie wiedzieć czego się możesz spodziewać. Jest wiele sytuacji w których rzekomo bezkolizyjny samochód okazał się być znacznie zniszczony, a rzetelny dealer sprzedawał auta z kradzieży. Zależy nam na tym, ażebyś nie został w którykolwiek sposób oszukany, z tego względu obecnie opisujemy krok po kroku, co musisz zrobić, aby kupić piękne auto bez żadnych problemów. Sami zarządzamy docenianą w Polsce moto giełdą i zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli prawidłowo poinformowani w materii wyboru nowego samochodu.

Najpierw wybierz model samochodu

Przed zakupem auta, zawsze doradzamy naszym Klientom, aby właściwie zastanowili się nad jego typem i sposobem wykorzystania. Niejednokrotnie okazuje się, że model który obecnie mamy na oku będzie dla nas zupełnie bezużyteczny. Jeśli często podróżujesz po mieście znajdź samochód niewielki i zwrotny, o nie dużym, oszczędnym napędzie. Możemy Tobie doradzić takie modele jak Nissan Micra, Ford Ka,|Focus, czy niezwykle powszechny obecnie Ford Fiesta z stylową linią. Z drugiej strony jeśli szukasz pojazdu na rodzinne wyprawy, w takim przypadku najistotniejsze będzie bezpieczeństwo. Zainteresuj się takimi samochodami jak Opel Vectra Combi, Renault Scenic, czy bardziej prestiżowy gatunek Honda CR-V z wyposażeniem typu off road.

Miejsce zakupu auta – autoryzowany salon, czy moto giełda?

W tym punkcie wszystko zależy od tego, czy chcesz pozyskać nowe, nieużywane auto, czy chcesz oszczędzić pieniądze i zakupić używany pojazd w skupie aut. Atutem zakupienia pojazdu w autoryzowanym salonie sprzedaży jest zapewne stały serwis i pewność, że konkretny samochód nie brał udziału w kolizji. A co z wadami? Na pewno może Was odrzucić cena nowego pojazdu, za który będziecie musieli dać nawet do trzech razy więcej, w przeciwieństwie do auta używanego. Przejdźmy teraz do analizy nabycia pojazdu w skupie aut. Należy podkreślić, ze całokształt zależy od solidności i doświadczenia sprzedawcy. Zazwyczaj powinniśmy wybierać komisy, o których słyszeliśmy pozytywne opinie. Zawsze masz możliwość sprawdzić w sieci, co mówi się o danym sprzedającym. Jakie są plusy zakupu auta na moto giełdzie? Bez wątpienia cena, dużo mniejsza niż wartość w sklepie. Mankamenty są równie klarowne – brak pewności, czy dane auto ma jakiekolwiek nieprawidłowości. Jednakże możemy to łatwo skontrolować, prosząc sprzedającego o przejażdżkę do pobliskiej stacji kontroli pojazdów.

Zakup nowego auta – formalności

Na samym początku dobrze jest sprawdzić wybrany samochód – nie tylko pod względem przypuszczalnych zniszczeń, ale także pod względem miejsc rejestracji. Pojedź z sprzedawcą do pobliskiej stacji kontroli pojazdów, gdzie specjalista wnikliwie zbada pojazd. Jeśli było ono jakkolwiek uderzone, lub w dowolny sposób przetwarzane, fachowiec na pewno Ci o tym powie. Później pojedź na komisariat Policji, gdzie pozyskasz wiedzę o tym, czy pojazd jest kradziony.

Znalazłeś już wymarzony samochód. Najwyższa pora na formalności, które przy dobrej organizacji nie muszą być bardzo problemowe. Po pierwsze podpisz umowę, lub odbierz fakturę od sprzedawcy. Taki dokument potwierdza własność konkretnego pojazdu. Na jego bazie opłaca się w ciągu 14 dni opłatę PCC w urzędzie skarbowym, która jest równa 2% od wartości auta. Następnym krokiem jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dzięki praktycznym porównywarkom instytucji ubezpieczeniowych dowiesz się która stawka będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Następny krok to wpisanie do rejestru pojazdu w właściwej jednostce urzędniczej. Do uzyskania nowego dowodu rejestracyjnego potrzebne Ci będzie bieżące ubezpieczenie OC i badanie techniczne pojazdu. Możesz się cieszyć swoim samochodem. Prawda, ze łatwe?

Kupno własnego samochodu to prezent, na który każdy z nas może sobie pozwolić. A nie ma lepszego uczucia niż pierwsza przejażdżka nowym samochodem. Zanim kupisz wymarzony samochód nie zapomnij o wypisanych przez nas czynnościach i unikaj błędów, które mogą Cię drogo kosztować. Jeżeli masz jakiekolwiek obiekcje, zazwyczaj masz możliwość przetestować konkretne auto u specjalisty, by nie kupić złomu, który po tygodniu będzie nadawał się na złom. W naszym skupie samochodów niezwykle często były nam opowiadane wprost niesamowite historie, jak sprzedający nabierali nieświadomych Konsumentów. Stąd też zwracamy szczególną uwagę na doskonałą jakość sprzedawanych u nas aut. Możesz mieć pewność, ze każde oferowane auto było wcześniej szczegółowo zbadane. Przyjedź do naszej placówki i wyjedź swoim wymarzonym samochodem. Ofertę odnajdziesz na stronie www: Skup aut

Komentarze są wyłączone.