Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Strzyżenie na gorąco? Tylko u sprawdzonego stylisty fryzur!
26 kwietnia, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?
3 maja, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Zabawa weselna jest nadzwyczajną zabawą rodzinną, jaka powinna na stałe zakorzenić się w pamięci wszystkich przybyłych gości. Doskonale by było w przypadku, jeśliby budziła tylko pozytywne refleksje. Każda osoba będąca w związku marzy o oryginalnym, gustownym i fascynującym weselu. A mianowicie takim, na jakim uczestnicy imprezy będą znakomicie się bawić z wyczuciem i smakiem do białego rana.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

W dzisiejszych czasach w każdej chwili spotykamy informacje promujące napoje wysokoprocentowe, tytoń i papierosy elektroniczne oraz inne używki, m. in. kawę. Zwłaszcza niedoświadczone osoby urządzając wesele pragną zaspokoić wszystkich, natomiast wybraną receptą jest alkohol. Kiedy go spożywamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali oraz po prostu nie drażnią nas już złośliwe przytyki ciotek, hałas najmniejszych gości oraz swąd petów przemieszczający się nad nimi (mimo że osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, eleganckie zakąski i główne posiłki, rozmaitego typu niespodzianki i miła atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Przytomność na takich uroczystościach zdarza się niesamowicie rzadko, ale od dłuższego czasu wiele par zaczęło rozpowszechniać taki styl. Z jednej strony – z uwagi na przedszkolaki, jakie nie powinny oglądać krewnych pod wpływem wysokoprocentowych alkoholi, a z drugiej strony – jest to wyraz mądrości oraz odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko należących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wyśmienita uroczystość absolutnie nie jest uzależniona od sumy wypitego trunku” lub „w ogóle nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, by doskonale świętować”. W przypadku wesel jest to tak oryginalne, bowiem w naszym kraju nadmienione okoliczności od zawsze były obficie zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się istotnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, zazwyczaj słyszały krytyczne komentarze, odrzucenie możliwości uczestnictwa w zabawie lub zdania „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie fachowego wodzireja na uroczystość wcale nie jest niczym szczególnym, to nieobecność alkoholu – owszem.

DJ dla wymagających gości

Dobre wesele to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dostosowana do gustów przybyłych gości. To oczywiście on przedstawia harmonogram uroczystości oraz przygotowuje różne ciekawostki. Na przyjęciu weselnym bezalkoholowym jest dosłownie niezastąpiony. Znany DJ to obietnica wyjątkowej imprezy nawet przez trzy dni (razem z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze obowiązki? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to każdorazowe przedsięwzięcie powinno koniecznie być przez niego dość wcześnie zakomunikowane i pociągnięte. Każdy członek rodziny i znajomy ma się rewelacyjnie bawić, choćby ten najbardziej cichy. Praca wodzireja zaczyna się niejednokrotnie od określenia przybyłym gościom ich siedzeń, a następnie – razem z następnymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, pokazuje przeróżnego typu animacje. Wszystko to odbywa w sposób komiczny, ale absolutnie nie przykry. DJ-wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na uroczystościach bez napojów wysokoprocentowych. Trzeźwi uczestnicy dużo więcej wymagają i to przez długi okres w zestawieniu do tychże, którzy zaraz na wstępie zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem w dużej części przypadków może toczyć się sporo innych uroczystości, m. in. wieczory panieńskie imieniny, rocznice zamążpójścia. Zamiast marnotrawić sporo pieniędzy na spirytus, musujące wino oraz szampana, wystarczy wykazać się cokolwiek lepszą pomysłowością. Wieczór panieński jest w stanie ciągnąć się chociażby dwa lub trzy dni, natomiast podczas gry Panna Młoda jest nauczana do wykonywania roli znakomitej partnerki. To samo tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich w ogóle nie powinny imprezować rozebrane tancerki. Imprezy oraz rozmowy bez napojów alkoholowych są wyśmienitą alternatywą głównie dla tych realizowanych w klasycznym tonie. Wielokrotnie Panowie oświadczają, iż zamierzają bawić się doskonale na urodzinach, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile dokładnie udało im się spożyć różnych trunków. Napój wysokoprocentowy jest stosowany szczególnie do tego, by „zasłaniać” istotne sprawy, przykładowo brak odczuwania frajdy ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (ewentualnie generalnie relacji społecznych) czy pejoratywnego percypowania dalekiej kultury. Często ludzie w ogóle nie chcą się pobierać, gdyż nie mają środków finansowych na wódkę oraz w gruncie rzeczy nie zauważają głębszego sensu niniejszego zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj z pewnością wyłącznie o mocne alkohole, bowiem kosztów związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest wiele więcej.

Zaślubiny, imieniny oraz różne inne domowe wydarzenia bez alkoholu nie wyróżniają się naprawdę niczym od tych konwencjonalnych. W wytyczonym miejscu gra wzięty DJ, na twarzy przybyłych gości górują uśmiechy, Młoda Para tańczy we mgle, oboje rodzice jednej i drugiej strony siedzą poruszeni. Tylko nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez który nierzadko te przyjemne chwile uchodzą w niepamięć i zastępuje je agresja, brak empatii, złośliwość oraz potyczki zaproszonych gości.

Komentarze są wyłączone.