Dekoracje weselne Toruń

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 25, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – jakie są formy opodatkowania
Sierpień 29, 2019

Dekoracje weselne Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na ślub, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich przesadnie dużo, by nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz naw bocznych. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w swobodnym poruszaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na wesele poprawi też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najbardziej popularnych weselnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one dostępne w różnych wzorach i kolorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można ozdobić kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując ślub. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, jakie można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.