Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne
Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego
4 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
11 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są stałym motywem mieszczańskiej architektury. Lokalizacje, w jakich są wstawione, nabierają całkiem nowego charakteru. Są częściej odwiedzane, a treści promocyjne dużo szybciej są przyswajane przez możliwych Odbiorców. Metoda LED z pewnością ma wiele zalet, tymczasem absolutnie nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie oddziałują w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na sposób wyświetlania poprzez niego spotów. Poniektóre są naprawdę jasne, iż można je zauważyć z odległości co najmniej 40 metrów. Również światło w ogóle nie stanowi istotniejszego dylematu – obrazy są perfekcyjnie widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo działają w trakcie zawiei, gradu czy burzy. Do dzisiejszego dnia są używane jako strategiczny sposób na potrzeby przekazywania rozmaitych informacji, m in. reklam, kursów walut czy efektów sportowych. Jako nowatorskie narzędzie marketingowe ekrany LED stały się praktycznie nieuniknione.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to kwestia prosta. By podwyższyć sprzedaż, przykładowo poszerzyć grono wiernych Konsumentów oraz przyciągnąć nowo-powstałych, musimy koniecznie wybrać metodę promocji. Firmy, które są w stanie stracić większą ilość pieniędzy, będą zamieszczały spoty promocyjne na sporych ekranach LED albo reklamować własne wyroby w telewizji. Jak rzeczywiście kształtuje się kwestia z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest faktycznie taki przychodowy? Jak ma się kwestia z telebimami od strony technicznej? Co uczynić, żeby po dłuższym czasie (m in. po paru latach) pokazywał reklamy jak nowy? Mówiąc w skrócie nie można w kilku słowach odpowiedzieć na wszelkie pytania, ponieważ wybrane rzeczy wiedzą tylko osoby świetnie rozumiejące branżę.

Załatwiając kupno albo wypożyczenie ekranów LED, powinniśmy zwrócić uwagę na co najmniej kilka charakterystycznych rzeczy, które mają duży wpływ na jego funkcjonowanie po długim czasie. W sumie nie chodzi wyłącznie o cenę i jakość, na które w pierwszej chwili kierują uwagę nabywcy.

Odmiana diod, z których został zaprojektowany ekran LED

Taki czynnik orzeka o żywotności ekranu LED, jego czystości oraz… kosztowności. Wyświetlacze ledowe niezwykle tanie są przeważnie zaprojektowane z chińskich diod, które mają wyjątkowo słabą klarowność oraz są w stanie powodować sporo dylematów w czasie konserwacji. Prócz tego wielokrotnie można zauważyć niejednolity kolor ekranu, które są zwyczajnie różnicą temperatur, która występuje w diodach o różnych kolorach. O wiele bardziej zyskowny jest teraz wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie oszukujmy się jednak – najrzetelniejsze wyświetlacze ledowe są formowane w USA i Japonii.

System przyczepiania oddzielnych diod

Ważne jest jeszcze to, czy są wmontowywane manualnie czy przemysłowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy brać pod uwagę to, że poszczególne diody są w stanie ulec uszkodzeniu oraz będą wygasać. W rezultacie na ekranie LED będą zauważalne ciemne punkciki, zaś regeneracja też nie kwalifikuje się do najprzyjemniejszych. Diody montowane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie spowodują nam owych problemów.

Intensywność telebimu

W ogóle nie może być uzależniona od czynników meteorologicznych, m in. ciepłoty powietrza bądź światła. Intensywność rzędu 5.000-7.000 cd wystarczy, by można było wyświetlać reklamy w dowolnych warunkach, nawet w trakcie gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie do telebimu

Powinniśmy bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, za pomocą którego będzie można wnosić modyfikacje na ekranie LED, a konkretniej transmitować kolejne materiały promocyjne, dobierać je w wybranej kolejności etc. Dobrze by było, jeżeliby telebimem można było sterować na odległość (a więc przez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest oczywiście Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy szansę w trakcie jego stosowania tworzyć rzeczywiście rozbudowane zestawienia spotów, co zarówno dla firmy wypożyczającej ekran, jak i dla najemcy, jest wyjątkowo istotne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w której okolicy będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz marki. Jeśli zapłacimy za chiński ekran LED, wówczas na pewno trzeba liczyć się z tym, iż będzie potrzebować dużej liczby renowacji, natomiast co za tym idzie – nakładów finansowych. Telebim ma wyraźną przewagę ponad klasycznymi wewnętrznymi nośnikami informacji, np. billboardami. Inna jest zwyczajnie widzialność obrazu. Konsumenci mocno zwracają uwagę na dynamiczne treści reklamowe, które interesują analogicznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób opłata wynajęcia telebimu będzie z pewnością odpłatnością zaporową, natomiast na zamontowanie ekranu LED powinniśmy mieć dodatkowe pozwolenie (krótko mówiąc nie można umieścić zaprezentowanego wysokiego obiektu w przypadkowym miejscu). Należałoby wspomnieć, iż monitory LED nie mogą być montowane wertykalnie do ulicy, bo rażą wzrok kierowców – są więc rozpatrywane trochę jak zagrożenie. Trzeba jednak pozyskać lub wydzierżawić odpowiedniej jakości ekran LED, gdyż Konsumenci w przytoczonym przypadku lepiej zauważają treści promocyjne. A firmy dużo lepiej płacą za projekcję materiałów, bo przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną odmianą promocji, kliknij w link mieszczący się tutaj – Wynajem telebimów

Komentarze są wyłączone.