Depilacja laserowa – zabieg dla każdego

Kupię zadłużoną spółkę Sprzedaż spółek bez historii Oddłużanie firm
Oddłużanie firm – zakup zadłużonych spółek
Marzec 16, 2017
Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Czy adwokat to zawód dla mnie?
Marzec 18, 2017
Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja laserowa – chyba każda kobieta wie na czym polega ten zabieg. A czy zastanawiałyście się nad tym czym jest hirsutyzm. Trochę przypomina nazwę daleko wschodniej religii, chociaż w ogóle to sformułowanie nie jest powiązane z wiarą jak i modlitwą. Hirsutyzm to dolegliwość która dotyka wiele dziewczyn w każdym miejscu na ziemi. Jest to fachowy termin określający zwyczajnie nadmierne owłosienie. Mężczyźni również mogą być dotknięci tą dolegliwością, chociaż część panów cieszy się dość licznym futerkiem. Dla kobiet tymczasem to prawdziwy dramat.

U pań cierpiących na hirsutyzm włoski pojawiają się w wygórowanej ilości na rozmaitych częściach ciała – w strefach intymnych, na łydkach i co najbardziej uciążliwe na brodzie. Musicie stwierdzić, że włosy na urokliwej, dziewczęcej buzi nie prezentują się pięknie i urzekająco. A w sumie każda z pań pragnie być pociągająca i stylowa.

Jaką rolę w tym wszystkim pełni zabieg depilacji laserowej? Epilacja laserowa kompletnie i bez bólu likwiduje nadmierne owłosienie z dowolnej partii ciała. Jest to środek niezawodny, w szczególności proponowany ludziom chorującym na hirsutyzm. Wspiera leczenie tej nietypowej choroby, wywierając wpływ na dobre samopoczucie pacjentów.

Jeśli nie masz pojęcia czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie dobry, koniecznie zapoznaj się z poniższym informatorem dotyczącym przebiegu epilacji, jak i leczenia nadmiernego owłosienia.

Czym jest hirsutyzm?

Hirsutyzm przejawia się chorobliwym owłosieniem w różnych miejscach. U pań z tym zaburzeniem, ciemne włoski pojawiają się nie tylko na kończynach dolnych, pod pachami, czy w strefach bikini, ale także na twarzy, co nie wygląda elegancko. Hirsutyzm pojawia się jako problem kosmetyczny. Bywa, że jest produktem ubocznym zaburzeń hormonalnych. Jak możliwe jest że u przyciągającej, 100% kobiety pojawia się wąsik? Żeński organizm wytwarza za równo estrogeny ( żeńskie hormony), oraz androgeny, czyli hormony mężczyzn. Czasami zdarza się, że w rezultacie zaburzenia gospodarki hormonalnej pewne organy zaczynają wytwarzać zbyt dużą liczbę hormonów charakterystycznych dla osobników męskich. Wynikiem tego może być właśnie zbędne owłosienie na twarzy, oraz w dziwnych miejscach. Kolejnymi czynnikami hirsutyzmy są na przykład zespół policystycznych jajników, przerost kory nadnerczy, czy zespół Cushinga. Za rozwój nadmiernego owłosienia u dziewczyn mogą odpowiadać również steroidy (używane w różnych kuracjach) jak i anoreksja, która wpływa na obniżenie poziomu estrogenów.

W chwili dostrzeżenia początkowych sygnałów hirsutyzmu zaleca się spotkanie u ginekologa. Po gruntownym zbadaniu potwierdzi on diagnozę i zaaplikuje stosowne lekarstwa, lub powie, że zbytnie owłosienie jest wyłącznie błędem kosmetycznym. Wtedy najwłaściwszym wyjściem jest zastosowanie zabiegu epilacji laserowej. Podczas paru wizyt raz na dobre pozbędziesz się denerwujących Cię włosków.

Cała prawda o depilacji laserowej

Depilacja laserem nie jest rozwiązaniem adresowanym jedynie do pań narzekających na hirsutyzm. Mogą z niej korzystać wszyscy – kobiety i panowie, którzy zawsze marzyli o przyjemnej w dotyku skórze na całe życie. Rzeczywiście prawdą jest, że epilacja laserem w całości likwiduje włoski z dowolnej części ciała. I tak, możemy potwierdzić słowa tych którzy twierdzą, że jest to zabieg bezbolesny. Stosowne skonfigurowanie lasera do właściwości skóry zapewni Tobie komfort w trakcie każdej wizyty. Przeważnie jest ich 5, lub 6 zależnie od tego jak odporne są Twoje włosy. W sumie wynik finalny jest taki – kompletne usunięcie włosów i gwarancja, że włosy nigdy nie powrócą.

W trakcie zabiegu epilacji (tak wygląda techniczna nazwa) laser przesyła wiązkę energii, która zostaje skonsumowana przez melaninę włosa (barwnik). Rezultatem tego procesu jest zdecydowane osłabienie struktury włoska, który przestaje wzrastać i wreszcie wypada z skóry. Zabieg depilacji laserowej musi być powtarzany co jakiś czas. Podyktowane jest to etapem rozwoju włosa. Promień laserowy przyswajany jest tylko przez włoski, które eksponowane są na zewnątrz skóry. Włosy będące w okresie spoczynku (pod skórą) nie pozyskają wymaganej ilości emitowanych promieni wystarczającej do ich osłabienia. Dopiero po kilku wizytach wszystkie włosy zostają usunięte.

Jak twierdzi spora liczba osób, depilacja laserowa była dla nich szansą na lepsze życie. Gęste włosy rosnące na twarzy zanikają po paru sesjach i już nigdy nie odrastają. W ogóle nie zadziwia nas, że panie cierpiące na hirsutyzm decydują się na tą efektywną formę terapii. Depilacja laserowa to nie wyłącznie zabieg medycyny kosmetycznej. To pomoc dla wszystkich osób, u których nadmierne owłosienie powoduje znaczne kompleksy.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, nie zwlekaj ani chwili dłużej. A może chcesz po prostu pozbyć się owłosienia dla swojej wygody? W takim razie umów się na wizytę w salonie kosmetycznym Beauty Medica. Oprócz standardowych zabiegów estetycznych, instytut dostarcza profesjonalną depilację laserową przy użyciu nowatorskiego lasera diodowego Vectus. Ponadto jedną z najpopularniejszych usług jest depilacja brazylijska, czyli usuwanie włosów z miejsc intymnych. Pragniesz posiadać piękną i dopieszczoną skórę? My Tobie w tym pomożemy. Zapraszamy do Beauty Medica, gdzie znowu poczujesz się wyjątkowa. Przejdź do witryny tutaj: depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.