Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
4 kwietnia, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem
Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość
11 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch to fantazja ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również panów. Fajnie by było, gdyby był cudownie umięśniony oraz nieco atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych i przy wybieraniu przeróżnych diet. Te osoby, które niemało ćwiczą, są w stanie chwalić się kolegom i koleżankom ślicznym, gładkim brzuszkiem i dumnie chodzą po plaży albo wyprężają się na fotelach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest tą partią ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy możliwość jednakże zaobserwować takie osoby, którym mówiąc w skrócie nie zależy na wyraźnym negliżu oraz nie eksponują tak entuzjastycznie wyrzeźbionego brzuszka. Nad sylwetką powinniśmy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli zamierzamy drzemać sobie po południu w łóżku zamiast chodzić na aqua-aerobik czy ćwiczyć z trenerem, wtedy na pewno absolutnie nie spełnimy owego pragnienia. Zamiast wzorzystego bikini albo spodenek, będziemy przymuszeni wciskać się w nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką lub bokserki oraz t-shirt. Każdy mówi: zrób coś z tym, dobre rezultaty da odpowiednia dieta oraz aerobik. Ale czy faktycznie? Czy jest to istotnie takie łatwe, jak radzą przyjaciele? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, dużą ilość spacerów i co najważniejsze – brzuszków, aby móc chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w ogóle nie bazuje tylko na owych banalnych rzeczach, lecz dodatkowo na genetyce, zatem tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Ogólnie rzecz ujmując nie można „spalić” tkanki tłuszczowej jedynie w pojedynczym miejscu, obowiązkowy jest uniwersalny trening wszystkich części ciała. Tłuszcz na ciele spala się równomiernie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek partii ciała symetrycznie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie przebiega wszechstronnie, dotyczy całego ciała, natomiast reklamy, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, zwyczajnie oszukują. Istotną rolę pełni tu genetyka, bo pewne osoby posiadają poważniejsze skłonności do nadwagi jedynie dlatego, że ich rodzice oraz inne osoby z rodziny, też miały z tym ogromny kłopot. W trakcie ćwiczenia jedynie pojedynczych brzuszków zapewne nie wyeliminujemy nieestetycznych fałdek, bo w tym okresie będziemy przetwarzać za małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pokrzepiają mięśnie w martwiącej nas okolicy i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam o wiele więcej centymetrów niż się spodziewaliśmy. Mięśnie są coraz mocniejsze (uformuje się nam solidne wsparcie), lecz tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz ustabilizowanej diety oraz treningu kompleksowego (a mianowicie treningów działających w interesie całego ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej grupy), mamy możliwość zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednak o to, aby codziennie uczęszczać na masaże jakimiś nadzwyczajnymi urządzeniami…i podarować sobie te dwie czynności wypunktowane powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą zintegrowane – zdrowa dieta, dużo ruchu oraz terapie kosmetyczne, które ujędrnią skórę, zmniejszą cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na które dieta i ruch nie mogą nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim interesującym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy użyciu innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą można skutecznie wyeliminować komórki tłuszczowe z eksponowanych miejsc, np. na biodrach. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o spektakularne odchudzenie po pojedynczym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Odrębna głowica wciąga kolejne fałdki skóry, a ultradźwięki rozrywają komórki tłuszczowe. Są one wkrótce usuwane z organizmu przez limfę, natomiast w dalszej kolejności – przez wątrobę. Można też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, redukuje cellulit oraz ogranicza miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje ogólnie rzecz ujmując nie tylko na komórki tłuszczowe, ale też na mięśnie. A precyzyjnie: aktywuje naszą skórę, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, żeby szybko i sprawnie wymodelować ciało. Tłuszczyk przybiera formę płynną, ponieważ oddziałują na niego promienie radiowe. A taki stan rzeczy powoduje, iż nasza skóra oraz muskuły są intensywnie rozgrzane. Owym urządzeniem mamy możliwość także zmniejszać głębokość zmarszczek naokoło oczu oraz ust, a także modyfikować owal twarzy. Mnóstwo osób stawia poza tym na zabiegi z użyciem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza możliwość, ponieważ musimy ubrać specjalistyczny ubiór, zaś kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „ześlizguje się się” po tym ubiorze.

Jeżeli zainteresował Cię ten materiał, wyszukujesz ciekawego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w odsyłacz z boku – Odchudzanie – a może przeczytasz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.