Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Kursy na karetki pogotowia szkolenia dla kierowców karetek
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
19 marca, 2017
Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja
Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski
21 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Dziś dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, choć czasem niezwykle drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Niwelowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, błyskawiczne wyszczuplanie, modelowanie ust lub zmniejszanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona wyjątkowych terapii poprawiających wygląd. Dzięki innowacyjnym technikom można skutecznie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi wciąż przyciąga motyw długotrwałej młodości i zniewalającego ciała. Jakie zatem zabiegi stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Stymulowanie naturalnych procesów naprawy skóry

Jednym z oryginalniejszych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej sprężystość. Blizny oraz niejednolity kolor po paru sesjach rzeczywiście znikają bez śladu. Osoby, które chcą poprawić kondycję skóry, wyrównać jej kolor oraz spłycić zmarszczki, bez wątpienia będą zadowolone. Na rezultaty w sumie nie musimy albowiem miesiącami czekać. Mobilizacja wewnętrznych powłok skóry pozwala na wzmożoną wytwórczość kolagenu i elastyny. Zabieg Dermapen spełnia oczekiwania w złożonym leczeniu łysienia, redukcji blizn pooperacyjnych oraz redukcji widoczności rozstępów. W czasie terapii skóra jest „raniona”, zaś pod powierzchnię przenikają składniki aktywne, np. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są stymulowane do szybkiej regeneracji.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym biegu, picie dużej ilości kawy, stresująca praca i wiele innych czynników oddziałuje na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Trzeba stanowczo potwierdzić, iż nadwaga jest dużym problemem naszych czasów. To nie jedynie temat natury kosmetycznej, lecz nade wszystko choroba. Organizm przyjmuje nadzwyczaj kaloryczne posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca wykorzystać. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna nagromadzać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, a kiedy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć kłopoty z krążeniem, aktywnością fizyczną itd. Kondycja fizyczna znacznie się zatem pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim dylematom, natomiast uczonym udało się przygotować wiele zabiegów, jakie mają na celu zredukowanie zmagazynowanej tkanki lipidowej. Odchudzanie możemy rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeśli planujemy pozbyć się zbytecznej tkanki lipidowej, nieładnych grudek pod powierzchnią skóry i ujędrnić ciało, to doskonałe efekty zaraz po paru zabiegach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie specjalne głowice. Wydajność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, które trafiają w głąb ciała oraz rozkładają tkankę tłuszczową. Pozostała głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co znaczy, iż oddzielone komórki tłuszczowe przechodzą przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z naszego ciała. Ta kreatywna metoda wykorzystuje naturalne mechanizmy przebiegające w ciele. Zabieg nie powoduje bólu, wygodny oraz absolutnie nie wymaga wdrożenia żadnych narzędzi chirurgicznych. Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim po pierwszej wizycie można stracić prawie 2-4 cm w obszarze ciała. By uzyskać jeszcze lepsze efekty trzeba zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować racjonalną dietę i spożywać prawie 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie czasem może dać się zauważyć zaróżowienie skóry, które ustępuje jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z redukcją niepotrzebnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z tuszą, w ogóle nie zdradzają nam co tak naprawdę ma miejsce ze skórą. A zasada jest taka, iż traci ona jędrność, uwidaczniają się rozstępy, a nieraz spore obszary zwiotczałej skóry (głównie na brzuchu). Zamiast restrykcyjnej kuracji trzeba zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można udoskonalić profil sylwetki oraz równolegle zadbać o skórę. Intensywna mobilizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni redukuje ilość komórek lipidowych, zwiększa sprężystość skóry, odświeża, usprawnia krążenie krwi oraz zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby osiągnąć optymalne wyniki. Realizuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu urządzeniu można również minimalizować zmarszczki dokoła ust i modelować owal twarzy. Tu kosmetyczka użyje drobną głowicę, jaka dobrze uderzy w źródło problemu. Szybko po pierwszej terapii daje się zaobserwować zminimalizowanie zmarszczek i bardziej widoczne policzki. W przypadku kiedy chcemy osiągnąć spektakularny efekt w wyjątkowo krótkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą potrafi towarzyszyć nam uczucie ciężkości kończyn oraz napuchnięcia. Owa uciążliwość jest powszechnie lekceważona w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed terapią). A jednak możemy się oswobodzić również od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG albo terapii Icoone na pewno polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych oraz poprawieniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Więcej informacji uzyskasz pod tym linkiem – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.