Leczenie nadpotliwości Włocławek Zabiegi usuwające problem nadpotliwości Inowrocław Nadmierna potliwość
Bezbolesne leczenie nadpotliwości
Marzec 2, 2017
Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów
Marzec 2, 2017

Skuteczna depilacja laserowa

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Tradycyjne metody depilacji

Dziś nie tylko panie rozmyślają o tym, by posiadać wspaniałe, mocne oraz perfekcyjnie urodziwe ciało. Nierzadko nie pamięta się o takie kwestii, że sporo zewnętrznych marek dostarcza kosmetyki dla panów, między innymi tusze do rzęs, balsamy do ust albo fluidy. Mężczyźni mogą selekcjonować spośród wielu przyrządów stosowanych do wydobywania swojej urody. Zaś co tak naprawdę dzieje się w kwestii depilacji? Mężczyźni, którzy wykonują specyficzne sporty, a poniekąd muszą nakładać na siebie specjalistyczne kostiumy (m in. w trakcie wyścigów kolarskich albo w czasie pływania), są zmuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z konkretnych partii sylwetki. Szosowcy muszą zdecydowanie golić całe kończyny, zaś krauliści – włosy na głowie i tors. Z których metod mają szansę korzystać? Bezspornie z wszelkich dostępnych w sklepach. Ciało muszą golić przy użyciu maszynek do golenia, gorącego wosku oraz specjalnych kosmetyków. Jest to związane za każdym razem z pewnymi komplikacjami. W pierwszej kolejności z poświęcaniem dużej ilości czasu i nieustannym powtarzaniem zaprezentowanej procedury. Czy istnieją inne środki na wykluczenie zbytecznego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety coraz częściej korzystają z zabiegów depilacji laserowej, bowiem ma ona bardzo wiele plusów. Po pierwsze – po kilku wizytach w salonie nie powinniśmy już przenigdy kłopotać się nadmiernym owłosieniem (depilacja laserowa uszkadza je na całe życie). Po drugie – zabieg jest całkowicie wygodny i niebolesny. Po trzecie – nie musimy na niego dawać góry pieniędzy (starczy ledwo parę zabiegów). Oraz ostatnie – pewnie najistotniejsze – koniec z nieustanną depilacją. Z jakiego powodu więc w ogóle nie mieliby z niej korzystać panowie? Coraz więcej z nich jest zaabsorbowanych nowinkami w sprawie mody oraz urody. Nabywają nie tylko typowe kremy do pielęgnacji skóry po goleniu, lecz też bardziej finezyjne „specjały”. Laserem mamy możliwość nie wyłącznie redukować nadmierne włosy, lecz także usuwać nadmierną potliwość. Dżentelmeni mają sposobność wtedy pozbyć się włosów pod pachami, wrastających włosów w obszarach intymnych (z jakimi wielokrotnie mają kłopot przedstawicielki płci nadobnej) bądź brzydkich włosów z palców u stóp. Ci, którzy narzekają na liczne owłosienie na ramionach i plecach, także bezproblemowo i efektywnie mają opcję się od niego uwolnić.

Czego nie robić przed depilacją laserową?

Na początku trzeba zdecydowanie mieć styczność z fachowcem (kosmetologiem), jaki zobaczy stan naszej skóry, określi jej typ oraz wyłączy przeciwwskazania. Wówczas otrzymamy stosunkowo długą listę tyczącą się tego, czego nie powinno się robić przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasowym. Powszechne reguły są następujące:

Przed każdym zabiegiem trzeba uważnie umyć skórę. Nie powinno się aplikować na nią jakichkolwiek żeli, bronzerów oraz różnorodnych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie musi być ogolona, z wyłączeniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przyłoży w to miejsce profesjonalne urządzenie stosowane do sprawdzania parametrów włosków. Skóra w ogóle nie może być zaczerwieniona albo przesuszona. Na 4 tygodnie przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy użytkować mechanicznych taktyk zwalczania włosów, przykładowo gorącego wosku czy maszynek zasilanych prądem.

O innych poleceniach przed wizytą z pewnością poinformuje nas kosmetolog. Każda skóra jest wyjątkowa, ma odrębne potrzeby i powinno się wykorzystywać swoistą pielęgnację. Stąd trzeba przystosować własności lasera, aby absolutnie nie było jakichkolwiek bolesnych konsekwencji, m in. poparzeń. Robi się to za sprawą głowicy Skintel. Wyczytuje ono rozmiar aktywnej melaniny w skórze i na owej podstawie wytycza moc wiązki laserowej. W czasie epilacji powinniśmy się rozluźnić, ponieważ nie ma jakiegokolwiek zagrożenia, że powstaną szpetne ślady czy kolejne skazy.

Mamy możliwość zrealizować zabieg epilacji laserowej na ciemnej karnacji

Wszystko jest uzależnione od tego, z jakiego konkretnie aparatu będzie korzystał konkretny kosmetolog. Depilacja opalonej skóry jest możliwa od dłuższego czasu dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest uzgadniana indywidualnie, zaś do skóry na wstępie przystawia się głowicę badającą. Niebezpieczeństwo oparzeń na 100% absolutnie nie istnieje. Można zatem umówić się na konsultację do kosmetyczki w wybranym terminie. Oliwkowa twarz jest problemem w przypadku przeróżnych akcesoriów, które nie są tak wydajne i korzystają z starodawnej metody leczenia nadmiernego owłosienia.

Depilacja z użyciem laseroterapii jest bezspornie świetnym pomysłem dla wszystkich mężczyzn, którzy zamierzają pozbyć się nadmiernego owłosienia z z torsu czy okolic zgięcia pleców. Aktualnie uwzględnia się bowiem komfort egzystowania. Skoro coś nam przeszkadza, zaś usunięcie „niniejszego czegoś” właściwie nie ma jakichkolwiek negatywnych efektów zdrowotnych, wolno się na to spokojnie zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać więcej o tym zabiegu, kliknij w ów odnośnik – Depilacja laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.