Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji
Skuteczna depilacja laserowa
2 marca, 2017
Kruszywa Warszawa - Kruszywa drogowe Warszawa - Kruszywa budowlane Warszawa - Tłuczeń Warszawa - Kruszywa w dobrej cenie - Sprzedaż kruszywa Warszawa - Transport kruszywa Warszawa
Rodzaje kruszywa i ich zastosowanie
10 marca, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne likwiduje najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, likwidując przy tym ponad 90% niebezpiecznych dla ludzi mikrobów i roztoczy? Tak, ta efektywna technologia prania chemicznego może przywrócić dawny wygląd choćby najmocniej poplamionemu dywanowi, czy użytkowanej kanapie w salonie. Szczególna technika nawilżania zabrudzonych powierzchni dokładnie mówiąc wysysa brud z wewnętrznych powłok materiału. Wyniki prania ekstrakcyjnego są imponujące – piękny zapach i lśniący wygląd mytych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Wskazaną metodą prania chemicznego jesteś w stanie wyczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet ukrytą na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wszechstronną metodą sprzątania zanieczyszczonych nawierzchni w 100% bezpieczną dla alergików. Można dodać jeszcze, że pranie ekstrakcyjne nie oddziałuje niekorzystnie na właściwości mytych materiałów. Wręcz przeciwnie, utrwala je na wiele lat.

Istnieje kilka placówek w Warszawie świadczących usługi usuwania zanieczyszczeń metodą prania ekstrakcyjnego. Wiodącą marką w tej dziedzinie jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się czyszczeniem powierzchni tapicerowanych, a Klienci nazywają ją najsolidniejszą firmą piorącą w stolicy. Prawdopodobnie dobrze jest zaufać ich rekomendacjom. Równolegle w niniejszym tekście dowiesz się na czym konkretnie polega pranie ekstrakcyjne, jakie preparaty w szczególności sprawdzają się w tej metodzie i co mamy możliwość wyczyścić za pomocą tej wszechstronnej metody. Czytajcie dalej!

Metoda prania ekstrakcyjnego w pigułce

Przede wszystkim należy nadmienić, że technika prania ekstrakcyjnego służy do czyszczenia takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały zwłaszcza narażone na częste zabrudzenia, i właśnie dlatego zwykłe formy prania nie zapewniają oczekiwanych rezultatów. Aby kompletnie pozbyć się zabrudzeń z kanapy, czy dywanu powinno się oczyścić nie tylko widoczną warstwę materiału, ale również tą głęboką. Pranie ekstrakcyjne umożliwia wnikać do wewnętrznych powłok mytych nawierzchni, co wpływa na to, że ta technologia jest wyjątkowo efektywna. A czym się ona cechuje? W praniu ekstrakcyjnym używane są specjalistyczne odkurzacze, nazywane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału roztworem sprzątającym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym odkurzacz wciąga go z powierzchni zapewniając piękny zapach, nieskazitelną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako gatunek prania chemicznego likwiduje nie tylko nowo powstałe zanieczyszczenia, ale także zabrudzenia, które pojawiły się nawet wiele lat wstecz. Po tym specjalistycznym zabiegu czyszczącym kanapa, czy wykładzina wyglądają jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Wyżej skrótowo scharakteryzowaliśmy samą technologię prania ekstrakcyjnego. Teraz powiemy Wam jak konkretnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie odkurzacze są wykorzystywane podczas czyszczenia i jakie preparaty chemiczne są najefektywniejsze. Przed podejściem do zabiegu czyszczenia ekstrakcyjnego warto jest precyzyjnie ocenić konstrukcję materiału i rodzaj zabrudzeń. Pozwala to korzystniej dobrać preparaty czyszczące i wyznaczyć odpowiedni czas nawilżania, tak aby oczyszczany produkt nie uległ uszkodzeniu. Kolejno przechodzi się do fazy moczenia. Ten zabieg rozcieńcza zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Zaraz po tym należy porządnie wysuszyć daną powierzchnię. I już. Powróćmy teraz do problemu preparatów piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie rozpowszechniona na całym świecie marka Karcher, wytwarzające domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, oraz środki do mycia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku czyszczenie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala zabić nawet ponad 90% niebezpiecznych bakterii. W trakcie tym jednak nie kończą się zalety tej techniki sprzątania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne eliminuje nieprzyjemne zapachy, dla przykładu odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Dodatkowo konserwuje oczyszczany materiał, odświeżając kolor i strukturę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest szczególnie rekomendowane alergikom, bowiem zwalcza roztocza i inne czynniki wywołujące reakcje alergiczne. Jest to wspaniała metoda czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej wykorzystuje się ją również do prania tapicerki samochodowej, jak i polerowania powierzchni ze skóry (które są wyjątkowo kłopotliwe w pielęgnacji).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z nowatorskiej i skutecznej techniki czyszczenia tapicerki? Planujesz odświeżyć swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma skuteczniejszej formy prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu gwarantuje czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także pranie mebli skórzanych w Warszawie, bardziej szczegółowo w dzielnicy Bielan. Dysponujemy wysokogatunkowymi ekstraktorami marki Karcher i specjalnymi środkami myjącymi o miłym zapachu. Gwarantujemy dojazd do Klienta i kompletną analizę mytych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez ogromną liczbę Klientów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już dziś. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Warszawa

Komentarze są wyłączone.