Strzyżenie na gorąco? Tylko u sprawdzonego stylisty fryzur!

filmy promocyjne z drona filmowanie dronem filmy reklamowe z drona toruń
Filmowanie i fotografowanie dronem
25 kwietnia, 2017
dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj
Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol
29 kwietnia, 2017
Gładkie i zadbane włosy to marzenie niezliczonej liczby osób, ale jego spełnienie w większości sytuacji jest nierealne, a to z powodu, że utrzymanie włosów w doskonałej formie to kwestia dużego wysiłku i systematyczności w działaniu, co nie jest łatwe. Jednak teraz ten problem możemy rozwiązać i to za sprawą pojedynczego zabiegu wykonywanego przez fryzjera. Patentem na momentalną zmianę stanu włosów jest… strzyżenie na gorąco.

Gorące nożyce dawniej

Być może niektórych zszokuje szczegół, że początkowo zabieg strzyżenia na gorąco realizowano przy wykorzystaniu… świecy. Łatno można się domyślić efekty takich zabiegów fryzjerskich były kiepskie, a przypalanie włosów często kończyło się zupełnym ich spaleniem.

To, że znaczna temperatura wywiera pozytywny wpływ na włosy, mamy pojęcie nie od wczoraj. Już w dawnych zauważono, że dzięki odpowiedniej temperaturze możliwe jest zamknięcie struktury włosa, co sprawia, że włos zostaje ochroniony przed negatywnymi czynnikami i odzyskuje zdrowy blask.

Gorące nożyczki Thermocut

Obecnie z pewnością nikt nie „przycina” włosów ogniem aby poprawić stan włosów. Zwłaszcza że od jakiegoś czasu na rynku dostępne są wyjątkowe gorące nożyczki od Jaguar Thermocut, które pozwalają natychmiast przywrócić osłabionym włosom zadbany stan bez zagrożenia, że ich stan ulegnie pogorszeniu.

Dlaczego gorące nożyczki Jaguar są wyjątkowe?

Marka Jaguar Thermocut skonstruowała profesjonalne gorące nożyczki, które sprawiają, że efekty cięcia na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku stylizacji wykonywanych mniej zaawansowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, zwyczajnie palą włosy.

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Przewaga tych nożyczek jest kolosalna – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają innowacyjny system ustawiania temperatury nożyczek w przedziale od 90 do 150 stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że fryzjer jest w stanie skonfigurować taką temperaturę, która będzie optymalna dla określonego typu włosów, i umożliwi najodpowiedniejsze rezultaty strzyżenia na gorąco.

Rezultaty zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami

Podcinanie gorącymi nożyczkami Jaguar to bezpieczny oraz efektywny zabieg wpływający na stan włosów. Rezultaty strzyżenia gorącymi ostrzami są widoczne błyskawicznie, bo przycinane na gorąco łuski włosów pozostają uszczelnione. Po skończonym zabiegu za pomocą gorących nożyc Jaguar, włosy są chronione przed utratą substancji nawilżających. Widoczna jest dodatkowo niższa podatność włosów na uszkodzenia.

Gorące nożyce – zalety zabiegu

Sposób przycinania gorącymi nożycami ma wiele plusów. Przede wszystkim jest to zabieg, który przynosi konkretne, zauważalne rezultaty. Co więcej gorące nożyczki posiadają realny wpływ na naprawę
wyglądu
włosów i jest to stan, który utrzymuje się przez znaczny czas, czego nie możemy powiedzieć o podobnych zabiegach fryzjerskich, które tylko ”udają”, że polepszają stan włosów. W ich przypadku nieraz jest tak, że zaraz po umyciu głowy, włosy ponownie wyglądają źle, są zniszczone i bez blasku. Należy jeszcze wspomnieć, że gorące nożyczki niwelują kłopot rozdwajających się końcówek, ponieważ zabezpieczają one strukturę włosa, co sprawia, że nie są one wrażliwe na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Czy zabieg gorącymi nożyczkami jest bezpieczny?

Gorące nożyce kojarzą się niektórym z nagrzanymi maksymalnie ostrzami, które są w stanie spalić włosy. W przypadku metodzie wykorzystanej w gorących nożycach Thermocut nie ma niebezpieczeństwa, że włosy zostaną uszkodzone. Nie jest również możliwe, żeby gorące nożyce poparzyły zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur ponieważ marka Jaguar również przypilnowała tego, by ich gorące nożyce zostały dokładnie osłonięte powłoką niewrażliwą na znaczne temperatury.

Ile czasu fryzjer wykonuje cięcie gorącymi nożyczkami?Strzyżenie na gorąco – jak długo wykonywany jest zabieg?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa troszkę dłużej niż proste skracanie włosów. Jest to spowodowane tym, że poprawne zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur w pierwszej kolejności przygotowania. Należy mieć na uwadze, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia na gorąco, fryzjer musi przygotować analizę włosów, co sprawia, że może on dobrać idealną temperaturę, która da najodpowiedniejsze rezultaty. Samo przycinanie powinno być zrealizowane z jak największą dokładnością, aby naprawa kondycji włosów była równomierna.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Wypada natomiast dodać, że zabieg podcinania gorącymi nożyczkami da wyjątkowe efekty wyłącznie wtedy, gdy będzie on zrealizowany przez profesjonalnego fryzjera, który umiejętnie jest w stanie dopasować odpowiednią temperaturę ostrzy przystosowaną do indywidualnego stanu. Dodatkowo fryzjer realizujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien także fachowo strzyc włosy. Z tego względu zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien realizować wyłącznie zawodowy fryzjer.

Gdzie w Toruniu wykonywany jest zabieg gorącymi nożyczkami?

Gorące nożyczki Jaguar to produkt nowy na rynku, z tego względu mało salonów fryzjerskich proponuje zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Na przykład w mieście Toruń zaledwie jedno studio stylizacji włosów proponuje strzyżenie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Adres salonu fryzjerskiego, w którym wykonuje się strzyżenie gorącymi nożyczkami:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ulica Broniewskiego 90, Toruń.

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi nożycami na własnych włosach? Odwiedź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: www.gornystudio.pl.

Komentarze są wyłączone.