Haluksy – jak zapobiegać? Kiedy zastosować leczenie profilaktyczne a kiedy operować?
23 marca, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Autokary Toruń – koszt najmu
1 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem wzejdą pierwsze krokusy. Jest to także najlepszy okres na zadbanie o wygląd i urodę. Zimą nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najwłaściwszy okres na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej należy odpowiednio przygotować. Jakiś czas przed wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opalenizna od listopada do kwietnia nam nie grozi, jednak zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Cztery tygodnie przed zabiegiem powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Powinno się także wstrzymać się od stosowania balsamów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu uzależniony jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy sesjami należy zastosować około miesięczne przerwy. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, średnio wystarczają cztery sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyprawy na basen nie są polecane. Na jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed peelingiem. Zabieg ten upiększający wpływ na wygląd skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Przez miesiąc po depilacji laserowej powinno się całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy moment na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten posiada sporo zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczeństwo

Profesjonale gabinety kosmetyczne używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika w skórze, który pozwala bardzo precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiązań technologicznych zlikwidowano możliwość poparzenia. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka minut.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale także trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po zimie musimy zadbać o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Należy pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż morzy i suche, ogrzewane powietrze negatywnie oddziałują na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to także doskonały okres na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Metoda ta pozwala trwale usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Wybierając depilację laserową, powinno się wybrać gabinet z odpowiednim laserem oraz właściwie wyedukowanymi specjalistami. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Ogromną zaletą są też dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie w tym czasie zwykłej maszynki do golenia oraz pianki. Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.